World Padel Tour Minorca

**World Padel Tour Minorca: een spannend toernooi vol actie**

Bereid je voor op een week vol spannende padelwedstrijden op het prachtige eiland Menorca. De World Padel Tour Minorca is een van de meest prestigieuze toernooien op de kalender en zal de beste padelspelers ter wereld samenbrengen.

Van 13 tot 19 juni zullen de deelnemers hun krachten meten op de banen van de Pavelló Esportiu Municipal de Maó. Er zullen zowel heren- als dameswedstrijden zijn, met een dubbele ronde-robin-indeling gevolgd door een knock-outfase.

De sfeer zal elektrisch zijn als de beste spelers strijden om de titel. Verwacht razendsnelle rally's, verbluffende volley's en ongelooflijke smashes. Naast de actie op het veld zijn er ook tal van andere activiteiten en evenementen voor bezoekers.

Mis dit spannende toernooi niet en bezoek de World Padel Tour Minorca voor een onvergetelijke ervaring. Koop vandaag nog je tickets om getuige te zijn van de beste padel ter wereld!