Australia vs Sri Lanka - 3rd Twenty20 Match

02/15 08:10 - Australië vs Sri Lanka 124-121
Australië vs. Sri Lanka - 3e Twenty20-wedstrijd

De derde en laatste Twenty20-wedstrijd tussen Australië en Sri Lanka vindt morgen plaats in het Manuka Oval in Canberra. Australië heeft de serie nu met 2-0 voorsprong en zal proberen de serie schoon te vegen, terwijl Sri Lanka op zoek zal zijn naar een troostprijs.

Australië heeft in de eerste twee wedstrijden indrukwekkende prestaties geleverd. In de eerste wedstrijd scoorden ze 233 runs, wat de hoogste T20I-score ooit is op Australische bodem. David Warner en Josh Philippe waren beiden in uitstekende vorm met de knuppel, en de bowlingaanval was ook opmerkelijk.

In de tweede wedstrijd had Australië het een stuk moeilijker, maar ze slaagden er toch in om Sri Lanka met 6 wickets te verslaan. Steve Smith scoorde een halve eeuw en de bowlingaanval was opnieuw uitstekend.

Sri Lanka heeft het tot nu toe moeilijk gehad in de tournee. Ze zijn in beide wedstrijden overklast en zullen naar een betere prestatie in de laatste wedstrijd op zoek zijn. De knuppelploeg moet snel verbeteren, en de bowlingaanval moet consistenter worden.

De wedstrijd begint morgen om 14.10 uur AEDT. Het belooft een spannend duel te worden met veel vuurwerk. Mis het niet!