DOTA2 - God League

**DOTA 2 - God League**

**Strijd om de ultieme Dota-glorie**

Kom in actie in onze epische DOTA 2-God League, waar de beste teams ter wereld het tegen elkaar opnemen in een strijd om eeuwige roem.

**Het hoogste niveau van competitie**

Kijk live mee terwijl professionele spelers hun ongelooflijke vaardigheden en strategieën tonen. Van razendsnelle reflexen tot briljante tactieken, dit toernooi zal je elke minuut op het puntje van je stoel houden.

**Een epische beloning**

Het winnende team maakt niet alleen aanspraak op eeuwige eer, maar ook op een lucratieve geldprijs. Zowel de eer als de beloning zijn ongeëvenaard in de wereld van esports.

**Een spektakel dat je niet mag missen**

Beleef de spanning van het gevecht van dichtbij. Of je nu in het stadion bent of online kijkt, je zult getuige zijn van een onvergetelijke ervaring.

**Details toernooi:**

* **Datum:** 12-16 april 2023
* **Locatie:** Amsterdam ArenA
* **Teams:** Top 16 DOTA 2-teams
* **Prijzengeld:** € 1.000.000

Mis deze kans niet om een stukje Dota-geschiedenis te zien. Koop nu je tickets voor de DOTA 2 - God League en wees getuige van het ultieme gevecht om de Dota-troon!