SCII - HomeStory Cup XX

**SCII - HomeStory Cup XX**

Maak je klaar voor de epische terugkeer van het langverwachte SCII-toernooi: HomeStory Cup XX!

Van 16 tot 19 februari 2023 zullen 's werelds beste StarCraft II-spelers strijden om de felbegeerde titel in het prachtige Schloss Krickenbeck in Krefeld, Duitsland.

HomeStory Cup XX staat bekend om zijn intieme sfeer, enthousiaste publiek en epische wedstrijden. Dit jaar strijden 16 topspelers om een prijzenpot van maar liefst 50.000 euro.

Onder de deelnemers bevinden zich enkele van de grootste namen in de SCII-wereld, waaronder:

* Maru
* Serral
* Reynor
* Rogue
* ByuN
* Dark
* Neeb
* SHOOTINGSTAR

Mis deze kans niet om getuige te zijn van enkele van de beste SCII-wedstrijden ooit gespeeld. Koop nu je tickets en bereid je voor op een onvergetelijk weekend vol spanning, strategie en entertainment!

**Kenmerken:**

* 16 van 's werelds beste SCII-spelers
* Een prijzenpot van 50.000 euro
* Intieme sfeer met enthousiast publiek
* Hoogwaardige productie en commentaar
* Unieke locatie op Schloss Krickenbeck