CS:GO - DreamHack Open Sevilla

**CS:GO - DreamHack Open Sevilla**

Bereid je voor op een epische confrontatie bij DreamHack Open Sevilla, waar de beste Counter-Strike: Global Offensive-teams ter wereld het tegen elkaar opnemen in een bloedstollende strijd om eeuwige roem en een deel van het enorme prijzengeld.

Van 17 tot en met 19 maart 2023 zullen de straten van Sevilla getransformeerd worden tot een gamer's paradijs. Acht topteams, waaronder fanfavorieten zoals Astralis, G2 Esports en Team Liquid, zullen de spanning opvoeren in dit onvergetelijke evenement.

Beleef de adrenaline van intense vuurgevechten en strategische teamspeling live in het hypermoderne FIBES Conference and Exhibition Centre. Juich mee met je favoriete spelers terwijl ze hun vaardigheden tonen en vechten voor de felbegeerde titel.

Naast het hoofdgebeurtenis is er een scala aan andere activiteiten, waaronder meet-and-greets, toernooien en workshops. Fans kunnen ook genieten van de nieuwste gaming-technologie, exclusieve merchandise en live-entertainment.

Tickets voor DreamHack Open Sevilla zijn nu verkrijgbaar. Mis dit ongelooflijke evenement niet en boek je plaats voor de ultieme CS:GO-ervaring!