CSV Continental Cup Women

CSV Continentaal Bekertoernooi Vrouwen

Beleven een weekend vol topvolleybal bij het CSV Continentaal Bekertoernooi Vrouwen! Het evenement brengt de beste beachvolleybalteams uit Noord-, Midden- en Zuid-Amerika samen voor een episch toernooi.

Kom genieten van hoogstaand volleybal, aanmoedigingen van het publiek en een levendige sfeer op het prachtige strand. De topteams strijden om een plek in de Volleyball Nations League en het WK Beachvolleybal.

Ervaar de passie en het enthousiasme van internationaal beachvolleybal, waarbij de beste atleten hun grenzen verleggen om de overwinning binnen te slepen. Mis dit opwindende evenement niet en reserveer vandaag nog je tickets!