South Africa vs England 2nd Test

**Zuid-Afrika versus Engeland 2e Test**

De tweede test in de ICC World Test Championship-serie tussen Zuid-Afrika en Engeland begint op 3 januari 2023 om 10.30 uur lokale tijd op Newlands Cricket Ground in Kaapstad.

Zuid-Afrika won de toss en koos ervoor om te batten. De Proteas begonnen sterk, met aanvoerder Dean Elgar en Sarel Erwee die een partnerschap van 70 runs vormden. Engeland sloeg echter snel terug met drie wickets kort na elkaar, waaronder dat van Elgar.

Zuid-Afrika herstelde zich goed dankzij een halve eeuw van Kyle Verreynne. Bij het einde van de eerste sessie stond de thuisploeg op 136/3.

Engeland zal hopen de controle over de test te nemen in de komende sessies. De bezoekers hebben een sterke bowlingaanval, met onder meer James Anderson, Stuart Broad en Ollie Robinson.

De wedstrijd belooft een spannende strijd te worden tussen twee van de beste testteams ter wereld. Volg alle actie live op televisie, radio of online.