**Een toernooi boordevol opwinding, competitie en geweldig strandvolleybal.**
Kom naar Coquimbo voor een onvergetelijk strandvolleybaltoernooi voor vrouwen. Met deelnemers van de beste teams uit de regio belooft dit evenement een fantastische ervaring te worden.
* Professionele velden met internationaal goedgekeurde netten
* Ervaren scheidsrechters en ballenkinderen
* Medische voorzieningen
* Voedsel- en drankstandjes
* Muziek en entertainment
**Prijzen:**
* Geldprijzen voor de winnende teams
* Trofeeën en medailles
* Waardevolle prijzen van lokale sponsors
**Inschrijving:**
* Teams van twee vrouwen zijn welkom
* Inschrijvingsgeld: [Bedrag invullen]
* Deadline: [Datum invullen]
**Waarom CSVP Coquimbo Women?**
* Een kans om te strijden tegen de beste teams uit de regio
* Verbeter je strandvolleybalvaardigheden
* Geniet van de prachtige stranden en het aangename weer in Coquimbo
* Maak nieuwe vrienden en bouw contacten op in de volleybalgemeenschap
**Meld je vandaag nog aan en maak deel uit van de opwinding van CSVP Coquimbo Women!**
using this website, you automatically accept that we use cookies.