**Toernooi Estland - Beker**
Welkom bij het Estland - Beker volleybaltoernooi, een spannend en meeslepend evenement dat teams uit heel Estland samenbrengt.
**Over het toernooi**
Het Estland - Beker toernooi is een jaarlijks terugkerend evenement dat wordt georganiseerd door de Estse Volleybalbond. Het toernooi staat open voor alle volleybalteams, ongeacht hun niveau of ervaring.
**Formaat**
Het toernooi wordt gespeeld in een knock-out formaat, waarbij teams worden gekoppeld aan tegenstanders op basis van hun ranking. De wedstrijden worden gespeeld in sets van best of three, met een tiebreak-set als de stand 1-1 is.
**Prijzen**
Het winnende team ontvangt de Estland - Beker trofee, eeuwige roem en een geldprijs. Er zijn ook prijzen voor het tweede en derde geplaatste team.
**Geschiktheid**
Het toernooi staat open voor alle volleybalteams in Estland. Teams kunnen zich aanmelden door het inschrijfformulier op de website van de Estse Volleybalbond in te vullen.
**Registratietermijn**
De sluitingsdatum voor inschrijving is [datum].
**Toernooidata**
Het toernooi vindt plaats van [datum] tot [datum] in [stad].
**Locatie**
De wedstrijden worden gespeeld in de [naam van het stadion], [adres].
**Voor meer informatie**
Voor meer informatie over het Estland - Beker toernooi, neem contact op met de Estse Volleybalbond:
* E-mail: info@volleyball.ee
* Telefoon: +372 555 12345