Estland - Beker

**Toernooi Estland - Beker**

Welkom bij het Estland - Beker volleybaltoernooi, een spannend en meeslepend evenement dat teams uit heel Estland samenbrengt.

**Over het toernooi**

Het Estland - Beker toernooi is een jaarlijks terugkerend evenement dat wordt georganiseerd door de Estse Volleybalbond. Het toernooi staat open voor alle volleybalteams, ongeacht hun niveau of ervaring.

**Formaat**

Het toernooi wordt gespeeld in een knock-out formaat, waarbij teams worden gekoppeld aan tegenstanders op basis van hun ranking. De wedstrijden worden gespeeld in sets van best of three, met een tiebreak-set als de stand 1-1 is.

**Prijzen**

Het winnende team ontvangt de Estland - Beker trofee, eeuwige roem en een geldprijs. Er zijn ook prijzen voor het tweede en derde geplaatste team.

**Geschiktheid**

Het toernooi staat open voor alle volleybalteams in Estland. Teams kunnen zich aanmelden door het inschrijfformulier op de website van de Estse Volleybalbond in te vullen.

**Registratietermijn**

De sluitingsdatum voor inschrijving is [datum].

**Toernooidata**

Het toernooi vindt plaats van [datum] tot [datum] in [stad].

**Locatie**

De wedstrijden worden gespeeld in de [naam van het stadion], [adres].

**Voor meer informatie**

Voor meer informatie over het Estland - Beker toernooi, neem contact op met de Estse Volleybalbond:
* E-mail: info@volleyball.ee
* Telefoon: +372 555 12345