Date |
R |
Thuis vs Uit |
1 |
[46] Lorenzo Sonego vs Andrea Arnaboldi
[282] |
6-4,6-3
1 |
[46] Lorenzo Sonego vs Lorenzo Giustino
[153] |
6-4,7-6
1 |
[303] Andrea Vavassori vs Andrea Arnaboldi
[282] |
1-6,2-6
[153] Lorenzo Giustino vs Giovanni Fonio
[490] |
7-6,5-4
1 |
[46] Lorenzo Sonego vs Lorenzo Musetti
[284] |
7-5,6-3
Lorenzo Giustino vs Giovanni Fonio
View
1 |
Lorenzo Sonego vs Lorenzo Musetti
7-5,6-3
[236] Gian Marco Moroni vs Andrea Vavassori
[303] |
7-5,2-6,0-0
1 |
Gian Marco Moroni vs Andrea Vavassori
7-5,2-6,12-14
1 |
[282] Andrea Arnaboldi vs Federico Gaio
[130] |
7-6,1-6,11-9
Lorenzo Musetti vs Marco Bortolotti
View
1 |
Lorenzo Sonego vs Federico Arnaboldi
6-3,6-2
**Italië - Umbrian Open**
Het Umbrian Open is een internationaal tennistoernooi dat jaarlijks wordt gehouden in Todi, Italië. Het toernooi maakt deel uit van de ATP Challenger Tour en wordt gespeeld op gravelbanen.
Het Umbrian Open werd voor het eerst georganiseerd in 2011 en is sindsdien uitgegroeid tot een van de meest prestigieuze tennistoernooien in Italië. Het toernooi trekt toptennissers uit de hele wereld aan, waaronder voormalige Grand Slam-kampioenen en opkomende sterren.
Het toernooi wordt gehouden in de prachtige regio Umbrië, bekend om zijn weelderige heuvels, historische steden en gastronomische hoogstandjes. Todi is een charmante middeleeuwse stad die een schilderachtige omgeving biedt voor het toernooi.
Het Umbrian Open biedt een unieke tenniservaring in een prachtige omgeving. Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het Umbrian Open zal je niet teleurstellen.