European Cricket Series T10 Stockholm Edition

**Europese Cricketserie T10 Stockholm-editie**

Maak je klaar voor non-stop cricketactie in de Europese Cricketserie T10 Stockholm-editie. Beleef de spanning van snelle, explosieve wedstrijden met de beste cricketspelers van Europa.

Deze T10-serie, het kortste cricketformaat, belooft non-stop entertainment met teams die het tegen elkaar opnemen in wedstrijden van slechts 10 overs per innings. Verwacht razendsnelle batting, spectaculaire bowling en een elektrische sfeer.

De Europese Cricketserie T10 Stockholm-editie wordt gehouden in het prachtige Eriksdalsbadet, met een prachtig uitzicht op de skyline van Stockholm. Stem je op tijd af om de sterren van Europese en internationale cricket in actie te zien.

Tickets zijn nu te koop voor deze onvergetelijke cricketavond. Koop je tickets vandaag nog en wees getuige van het beste cricket dat Stockholm te bieden heeft!