WK senioren 2020

**WK senioren 2020: Snooker voor de eredivisie**

Welkom bij het WK senioren 2020, hét toernooi voor de beste snooker-veteranen ter wereld. Van 23 t/m 29 februari strijden 32 topspelers uit alle hoeken van de globe om de prestigieuze titel.

Dit jaar wordt het toernooi gehouden in het prachtige Spaanse Benalmádena. De spelers zullen aantreden in het Club de Billar La Roca, waar zij het opnemen tegen elkaar in een enkelvoudige knock-out-fase.

Onder de deelnemers bevinden zich enkele van de grootste namen uit de snookerwereld, zoals de zesvoudig wereldkampioen Steve Davis, de vijfvoudig wereldkampioen Ronnie O'Sullivan en de drievoudig wereldkampioen Mark Selby. De spelers zijn gemotiveerder dan ooit om hun naam te vereeuwigen in de snookergeschiedenis.

De WK senioren 2020 belooft een onvergetelijk evenement te worden, met spannende wedstrijden, hoogstaande snookerspel en een fantastische sfeer. Mis het niet en kom de beste senioren-snookerspelers ter wereld aanmoedigen!