Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Guerrero Alvarez/Parry vs Jorge/Parres Azcoitia
7-6,6-0
28 |
Lee/Pulchartova vs Jorge/Parres Azcoitia
3-6,1-6
28 |
Guerrero Alvarez/Parry vs Ruiz/G Carrasco
Retired
27 |
Ruiz/G Carrasco vs Siskova/Vangelova
7-5,5-7,10-2
27 |
Guerrero Alvarez/Parry vs Vecic/Zheng
6-2,6-4
27 |
Fonte/Jorge vs Lee/Pulchartova
6-7,4-6
27 |
Hamaliy/Lanca vs Jorge/Parres Azcoitia
5-7,1-6
26 |
Siskova/Vangelova vs Kaul/P D Da Costa
6-1,6-3
26 |
Vecic/Zheng vs Murta/Santos
6-4,6-7,10-7
26 |
Fonte/Jorge vs Andre/Madile
6-4,6-4
26 |
Kempster/Losciale vs Hamaliy/Lanca
1-6,7-5,4-10
**ITF W15 - Oeiras - DD**
Welkom bij het ITF W15-tennistoernooi in Oeiras, Portugal! Met topvrouwendubbels uit de hele wereld belooft dit toernooi spannende wedstrijden en hoogstaand tennis.
**Datum:** [Datum invoegen]
**Locatie:** Clube de Ténis do Jamor, Oeiras, Portugal
**Prijzengeld:** [Prijzengeld invoegen]
* [Spelen invoegen]
**Schema:**
* Het toernooi vindt plaats over [aantal dagen invoegen] dagen.
* Enkelspel- en dubbelspelwedstrijden zullen dagelijks worden gespeeld.
**Tickets:**
* Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via [Ticketwebsite invoegen].
* Prijzen variëren afhankelijk van de zitplaatscategorie.
* Spannende dubbelspelwedstrijden met opkomende tennissers.
* Ontmoet je favoriete spelers en krijg hun handtekeningen.
* Geniet van de gezellige sfeer en het prachtige uitzicht op de Atlantische Oceaan.
Mis dit spannende ITF W15-tennistoernooi in Oeiras niet!