FIVB Vilnius Dames

**FIVB Vilnius Dames Beachvolleybaltoernooi**

Klaar voor de derde editie van het FIVB Vilnius Dames Beachvolleybaltoernooi! Dit jaar bieden we een onvergetelijke ervaring voor zowel deelnemers als toeschouwers.

* **Datum:** 21-23 juli 2023
* **Locatie:** Nemenčinės weg 5, Vilnius, Litouwen

**Voor wie:**

* Topdamesbeachvolleybalteams van over de hele wereld
* Ambitieuze beachvolleybalsters die op zoek zijn naar internationale ervaring

**Prijzen:**

* € 10.000 prijzengeld
* FIVB-rankingpunten
* Kans om uit te komen tegen de beste beachvolleybalteams ter wereld

**Voordelen voor deelnemers:**

* Professionele organisatie
* Uitstekende faciliteiten
* Warm welkom in Vilnius
* Geweldige mogelijkheid om je vaardigheden te verbeteren en internationale ervaring op te doen

**Voordelen voor toeschouwers:**

* Spannende wedstrijden met de beste damesbeachvolleybalsters
* Gezellige sfeer met entertainment en eten en drinken
* Mogelijkheid om de topatleten van dichtbij te zien
* Geniet van de prachtige omgeving aan de oevers van de rivier de Neris

**Inschrijven:**

Teams kunnen zich tot 15 juni 2023 inschrijven via de officiële FIVB-website.

**Meer informatie:**

Voor meer informatie over het toernooi, tickets en accommodatie, bezoek onze website of neem contact op met de organisatie.

Bereid je voor op een onvergetelijk weekend vol beachvolleybalactie en opwinding in Vilnius!