FIVB Vilnius

**FIVB Vilnius: Een weekend vol strandvolleyball actie in Litouwen**

Kom dit weekend naar het pittoreske Vilnius voor de FIVB Vilnius strandvolleybaltoernooi. Het evenement zal plaatsvinden op het prachtige strand bij het Meer van Galvė en belooft spannende wedstrijden en een gezellige sfeer.

**Elite strandvolleyballers**

Het toernooi trekt de beste strandvolleybalteams ter wereld, waaronder Olympische medaillewinnaars en wereldkampioenen. Fans kunnen getuige zijn van ongelooflijke atletische prestaties, verbluffende aanvallen en spannende rally's.

**Strandfestival**

Naast de wedstrijden is er ook een strandfestival met livemuziek, eten en drinken, en leuke activiteiten voor alle leeftijden. Relax op het strand, geniet van de zon en ontmoet nieuwe mensen terwijl je de opwinding van het strandvolleybal beleeft.

**Een uniek evenement**

FIVB Vilnius is een uniek evenement dat het beste van strandvolleybal, entertainment en Litouwse gastvrijheid combineert. Of je nu een fanatieke sportliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een leuk weekendje weg, dit toernooi is een must-see.

**Praktische informatie**

* Datum: [datum invullen]
* Locatie: Meer van Galvė, Vilnius, Litouwen
* Tickets: Verkrijgbaar via [website of link invullen]
* Overnachting: Diverse hotels en pensions verkrijgbaar in de buurt
* Vervoer: Vilnius International Airport (VNO) ligt op 7 km afstand van het toernooi; openbaar vervoer en taxi's zijn beschikbaar