Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Cabal/Farah vs Daniell/Oswald
3-6,4-6
27 |
Cabal/Farah vs Paul/Tiafoe
View
28 |
Cabal/Farah vs Bolelli/Gonzalez
6-2,6-4
27 |
Cabal/Farah vs Paul/Tiafoe
Walkover
28 |
Daniell/Oswald vs Peers/Venus
6-4,6-3
27 |
Bolelli/Gonzalez vs Sonego/Vavassori
6-2,6-4
27 |
Sitak/Zelenay vs Daniell/Oswald
3-6,6-7
27 |
Arevalo/O'Mara vs Peers/Venus
1-6,2-6
26 |
Bolelli/Gonzalez vs Behar/Escobar
6-1,6-4
26 |
Cabal/Farah vs Arends/Pel
6-4,7-5
26 |
Sonego/Vavassori vs Fognini/Musetti
6-7,7-6,15-13
26 |
Sitak/Zelenay vs Andujar/Cuevas
Walkover
**ATP - Sardinië - HD**
Klaar voor een onvergetelijke tenniservaring op het prachtige eiland Sardinië? Het ATP-toernooi - Sardinië - HD is een niet te missen evenement voor tennisliefhebbers.
**Data en locatie:**
* Data: [vul de data in]
* Locatie: [vul de locatie in]
De topspelers van de wereld zullen strijden om de titel. Verwacht namen als [vul de namen van de verwachte deelnemers in].
**Wedstrijden en format:**
Het toernooi bestaat uit zowel enkel- als dubbelspelen. De wedstrijden worden gespeeld volgens het knock-out systeem, waarbij elke ronde de spanning doet toenemen.
**Bijzondere kenmerken:**
* Prachtige locatie aan de Middellandse Zee
* Uitstekende faciliteiten en sfeer
* VIP-pakketten beschikbaar
* Veel entertainment naast de wedstrijden
Of je nu een fervent tennisfan bent of gewoon op zoek bent naar een onvergetelijke ervaring, het ATP-toernooi - Sardinië - HD is een evenement dat je niet mag missen. Beleef het drama, de spanning en de sensatie van professioneel tennis op een adembenemende locatie.
Reserveer vandaag nog je tickets en verzeker jezelf van een onvergetelijke tenniservaring op Sardinië!