DOTA2 - Snow Sweet Snow

**DOTA2 - Snow Sweet Snow**

Welkom bij 'Snow Sweet Snow', het spannendste DOTA2-toernooi van dit seizoen. Maak je klaar voor een epische strijd tussen de beste teams ter wereld, terwijl ze strijden om eeuwige roem en de grootste prijzenpot in de geschiedenis van de esports.

**Data en locatie:**
* 15-18 december 2023
* Ice Arena, Stockholm, Zweden

**Deelnemende teams:**
* De top 8 DOTA2-teams ter wereld, waaronder:
* Team Secret
* OG
* PSG.LGD
* Evil Geniuses

**Prijzenpot:**
* € 1.000.000

**Format:**
* Double-eliminatie bracket
* Best-of-three series in de groepsfase
* Best-of-five series in de play-offs

**Streamen:**
* Het toernooi wordt live uitgezonden op Twitch, YouTube en andere streamingplatformen.

**Tickets:**
* Kaartjes zijn te koop vanaf 1 oktober 2023. Bemachtig je kaartje nu om getuige te zijn van esportsgeschiedenis in de maak!

**Speciale evenementen:**
* Ontmoet en begroet met de spelers
* eSports-expo met de nieuwste games en technologieën
* Fanzone met entertainment en activiteiten

Sluit je aan bij ons voor een onvergetelijk weekend vol spanning, sensatie en de beste DOTA2 die er is. 'Snow Sweet Snow' wordt het DOTA2-evenement waarover iedereen het zal hebben!