World Bowls Open - Paar 2021

01/18 15:00 - Falkner/ Harlow vs Dawes/ Chestney 1-2
**World Bowls Open - Paar 2021**

Beleef de spanning en sensatie van 's werelds beste bowlers in het World Bowls Open - Paar 2021.

Van **[startdatum]** tot **[einddatum]** zullen de topspelers uit de hele wereld strijden om de felbegeerde titel in de prachtige stad Paar, gelegen aan de adembenemende kust van Zuid-Afrika.

Kijk hoe deze ongelooflijke atleten hun vaardigheden tonen met precisie, strategie en sportiviteit tijdens spannende singles-, dubbels- en teamwedstrijden.

Of je nu een doorgewinterde bowler bent of gewoon geniet van de schoonheid van deze sport, het World Bowls Open - Paar 2021 belooft een onvergetelijke ervaring te worden met:

* Wedstrijden van wereldklasse met de beste bowlers ter wereld
* Een bruisende sfeer met fans uit verschillende landen
* Mogelijkheden om de spelers te ontmoeten en handtekeningen te krijgen
* Gezellige evenementen en sociale activiteiten buiten het veld

Mis dit buitengewone bowling-evenement niet en koop vandaag nog je tickets!