Londen

Teams

**Golftoernooi "Londen"**

Wij nodigen u uit voor een onvergetelijke golfdag op de prachtige greens van [naam golfbaan]. Ons jaarlijkse "Londen" golftoernooi is een gelegenheid om uw vaardigheden te testen, te netwerken met collega's en te genieten van een dag vol sportiviteit en camaraderie.

Het toernooi wordt gespeeld in een scramble-formaat, zodat zowel ervaren als beginnende golfers kunnen deelnemen. Er zijn verschillende prijzen te winnen, waaronder de felbegeerde "Londen Trophy" voor het winnende team.

Na de ronde staat er een heerlijk diner klaar, waar u kunt bijpraten met andere golfers en de dag doornemen.

**Details:**

* Datum: [datum]
* Locatie: [Naam golfbaan]
* Format: Scramble
* Kosten: [prijs]
* Inbegrepen: Greenfee, ontbijt, lunch, diner en prijzen

**Aanmelden:**

Meld u vandaag nog aan om uw plek te reserveren. Stuur een e-mail naar [e-mailadres] met de volgende informatie:

* Naam
* Bedrijf/organisatie
* Handicap (indien van toepassing)
* Dieetvoorkeuren

We kijken ernaar uit u te verwelkomen op ons golftoernooi "Londen".