Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Sandro Kopp vs Buvaysar Gadamauri
6-2,6-1
28 |
Sandro Kopp vs Gerard Campana Lee
7-6,6-7,6-4
28 |
Peter Heller vs Buvaysar Gadamauri
6-2,1-6,4-6
27 |
Alex Barrena vs Buvaysar Gadamauri
Retired
27 |
Nicolas Parizzia vs Gerard Campana Lee
3-6,5-7
27 |
Peter Heller vs Daniel Siniakov
6-1,6-0
27 |
[351] Lukas Rosol vs Sandro Kopp
[414] |
4-6,2-6
26 |
[399] Milos Karol vs Sandro Kopp
[414] |
3-6,3-6
26 |
Lukas Rosol vs Tomas Lanik
3-6,6-3,6-3
26 |
Peter Heller vs Ondrej Horak
6-1,6-1
26 |
Michael Gloeckler vs Gerard Campana Lee
3-6,3-6
26 |
[415] Alex Barrena vs Kai Wehnelt
[188] |
6-3,6-1
**ITF M25 - Telfs**
Het ITF M25 - Telfs tennistoernooi is een professioneel tennistoernooi voor mannen. Het toernooi maakt deel uit van de ITF Men's World Tennis Tour, een reeks internationale tennistoernooien voor professionele mannelijke tennissers.
**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** Telfs, Oostenrijk
**Ondergrond:** Gravel
**Prijzengeld:** [Prijzengeld invullen]
**Kwalificatie:**
Het toernooi heeft een kwalificatieronde, waarin tennissers die niet direct zijn geplaatst, strijden om een plek in het hoofdtoernooi.
**Hoofdtoernooi:**
Het hoofdtoernooi bestaat uit een enkelspelschema met 32 spelers en een dubbelspelcompetitie.
**Topspelers:**
Het toernooi zal naar verwachting enkele van de beste mannelijke tennissers uit de regio aantrekken, waaronder:
* [Speler 1 invullen]
* [Speler 2 invullen]
* [Speler 3 invullen]
**Tickets:**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar bij de ticketbalie of online via de website van het toernooi.
* Spannende tenniswedstrijden op hoog niveau
* Mogelijkheid om opkomende tennistalenten te zien spelen
* Een geweldige sfeer en een gastvrije omgeving
Bezoek het ITF M25 - Telfs tennistoernooi en geniet van toptennis in een prachtige omgeving.