Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Martha Matoula vs Julia Middendorf
6-3,3-6,4-6
28 |
Joelle Lilly Sophie Steur vs Julia Middendorf
6-3,6-7,0-6
28 |
Chiara Scholl vs Martha Matoula
0-6,6-2,2-6
27 |
Joelle Lilly Sophie Steur vs Anna Klasen
7-6,7-5
27 |
Arina Gabriela Vasilescu vs Julia Middendorf
2-6,2-6
27 |
Martha Matoula vs Katharina Hering
6-4,6-0
27 |
Chiara Scholl vs Fabienne Gettwart
6-4,6-2
26 |
Ana Grubor vs Katharina Hering
4-6,4-6
26 |
Joelle Lilly Sophie Steur vs Anja Wildgruber
6-2,7-6
26 |
Anastasiya Kuparev vs Julia Middendorf
1-6,1-6
26 |
Martha Matoula vs Anne Schaefer
7-5,6-4
26 |
Laura Boehner vs Anna Klasen
3-6,3-6
**ITF W15 - Erwitte**
Welkom bij het ITF W15-tennistoernooi in Erwitte, Duitsland! Dit professionele tennistoernooi biedt kansen aan opkomende vrouwelijke spelers om hun vaardigheden te testen en te strijden voor belangrijke rankingpunten.
**Data en locatie:**
* Data: [Startdatum] - [Einddatum]
* Locatie: [Naam tennisclub], Erwitte, Duitsland
* Het toernooi trekt een getalenteerd deelnemersveld aan, waaronder:
* [Namen van deelnemers]
**Prijzenpot:**
* Het totale prijzengeld voor dit ITF W15-toernooi bedraagt [bedrag].
**Wedstrijdschema:**
* Het toernooi bestaat uit een hoofdtoernooi en een kwalificatietoernooi.
* Het hoofdtoernooi begint op [datum].
* De finale vindt plaats op [datum].
**Tickets:**
* Tickets zijn verkrijgbaar bij de ingang van het toernooi.
* Prijzen: [Prijs per ticket]
**Over Erwitte:**
* Erwitte is een charmante stad gelegen in het westen van Duitsland.
* De stad biedt een scala aan culturele attracties, restaurants en winkels.
* Het toernooi wordt gehouden op het prachtige tenniscomplex van [naam tennisclub].
Beleef de opwinding van professioneel tennis van dichtbij tijdens het ITF W15-toernooi in Erwitte. Steun opkomende spelers en geniet van het beste vrouwentennis dat de sport te bieden heeft!