AUS Coleraine

**AUS Coleraine**

Welkom bij de AUS Coleraine, de meest prestigieuze paardenracewedstrijd in Australië. Deze opwindende race vindt plaats op de prachtige Coleraine Racecourse en trekt de beste paarden en ruiters uit het hele land.

Het belangrijkste evenement van de AUS Coleraine is de Coleraine Cup, een race van 2400 meter die wordt beschouwd als een van de meest uitdagende en zwaarste races in Australië. Andere hoogtepunten zijn de Warrnambool Cup, een race van 3200 meter, en de Coleraine Guineas, een race van 1600 meter voor driejarigen.

De AUS Coleraine is meer dan alleen een paardenracewedstrijd. Het is een evenement voor het hele gezin, met een verscheidenheid aan activiteiten, waaronder een kermis, livemuziek en heerlijk eten en drinken. Geniet van de spanning van de races terwijl je je mengt met medepaardenliefhebbers en de feestelijke sfeer opsnuift.

Of je nu een ervaren racegokker bent of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, de AUS Coleraine is zeker een evenement dat je niet mag missen. Zorg ervoor dat je op tijd tickets boekt om de beste plaatsen te krijgen en getuige te zijn van de opwinding van de hoogste klasse paardenraces in Australië.