Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Sophia Biolay vs Wakana Sonobe
4-6,6-2,6-4
28 |
Sophia Biolay vs Maria F Urrutia
6-1,3-6,6-4
28 |
Wakana Sonobe vs Layne Sleeth
7-6,6-4
27 |
Jantje Tilbuerger vs Maria F Urrutia
3-6,1-6
27 |
Sophia Biolay vs Kira Matushkina
6-3,6-4
27 |
Wakana Sonobe vs Salma Ewing
6-2,6-3
27 |
Layne Sleeth vs Chieh-Yu Hsu
6-2,6-1
26 |
Jantje Tilbuerger vs Cristina Elena Tiglea
6-4,4-6,6-3
26 |
Kira Matushkina vs Angella Okutoyi
7-6,7-5
26 |
Rhea Verma vs Salma Ewing
3-6,7-5,5-7
26 |
Lucciana Perez Alarcon vs Chieh-Yu Hsu
4-6,2-6
26 |
Carolina Gomez vs Sophia Biolay
4-6,3-6
**ITF - W15 Hilton Head**
Welkom bij het ITF - W15 Hilton Head-tennistoernooi, een professioneel vrouwentennistoernooi op gravel dat deel uitmaakt van de International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour.
**Wanneer:** [datums invullen]
**Waar:** [locatie invullen]
Het toernooi brengt een divers en getalenteerd deelnemersveld samen, waaronder opkomende sterren en gevestigde professionals. De deelnemers strijden om waardevolle WTA-ranglijstpunten en een prijzengeld van [bedrag invullen].
**Schema:**
Het toernooi bestaat uit singles- en dubbelwedstrijden. De kwalificatieronden vinden plaats op [datums invullen], gevolgd door het hoofdtoernooi van [datums invullen].
* Spannende wedstrijden van getalenteerde tennisspeelsters
* Toegang tot eersteklas faciliteiten en gastvrijheid
* Kans om opkomende sterren in actie te zien
* Een levendige sfeer en entertainment voor toeschouwers
**Tickets:**
Tickets zijn beschikbaar voor verkoop via [website of verkoopmethode invullen]. Bekijk onze website voor meer informatie over ticketprijzen en beschikbaarheid.
Mis dit spannende tennistoernooi niet! Kom naar ITF - W15 Hilton Head en geniet van topklasse tennis in een prachtige omgeving.