AUS Ascot Park

**AUS Ascot Park**

beleef de spanning van paardenraces op zijn best bij AUS Ascot Park. Dit gerenommeerde paardenrenbaancomplex biedt een breed scala aan race-evenementen gedurende het hele jaar.

**Exhilarerende races:**
Getuige zijn van de pure kracht en snelheid van getalenteerde renpaarden terwijl ze over de rechte baan razen. Van spannende sprints tot meeslepende stayer-evenementen, er is voor elk wat wils.

**Elegante ambiance:**
AUS Ascot Park straalt klasse en verfijning uit met zijn prachtig onderhouden terrein en stijlvolle clubhuizen. Geniet van uitzonderlijke uitzichten op de baan vanuit comfortabele zitplaatsen en profiteer van eersteklas eet- en drinkopties.

**Opwinding en entertainment:**
Naast de races biedt AUS Ascot Park een scala aan amusement en entertainment. Van livemuziek en dj's tot wedden op races en speciale evenementen, er is altijd iets te beleven.

**Exclusieve ervaringen:**
Verhoog uw race-ervaring met exclusieve pakketten en VIP-services. Geniet van privésuites met panoramisch uitzicht, champagne-service en culinaire hoogstandjes.

**Voorzieningen van wereldklasse:**
AUS Ascot Park is uitgerust met state-of-the-art voorzieningen om een onvergetelijke ervaring te garanderen. Gratis wifi, een scala aan eet- en drinkgelegenheden en ruime parkeergelegenheid zorgen voor uw gemak.

Dompel jezelf onder in de opwinding van paardenraces en beleef een onvergetelijke dag uit bij AUS Ascot Park. Van spannende wedstrijden tot exclusieve ervaringen, dit gerenommeerde racebaancomplex biedt het ultieme paardenrace-avontuur.