Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Jules Marie vs Adria Soriano Barrera
3-6,2-6
28 |
Adria Soriano Barrera vs Duarte Vale
6-2,7-6
28 |
Jules Marie vs Pedro Araujo
6-4,6-2
27 |
Rafael I Luque vs Pedro Araujo
6-2,3-6,6-7
27 |
Duarte Vale vs Hady Habib
6-4,4-6,7-5
27 |
Jules Marie vs Alec Beckley
6-2,6-2
27 |
Adria Soriano Barrera vs Sebastian Fanselow
7-6,0-6,7-6
26 |
Alberto Barroso Campos vs Pedro Araujo
6-1,6-7,6-7
26 |
Duarte Vale vs Frederico Ferreira Silva
4-6,6-3,7-6
26 |
Dan Added vs Rafael I Luque
1-6,6-1,3-6
26 |
Mario G Fernandez vs Hady Habib
2-6,2-6
26 |
Adria Soriano Barrera vs Andres F Canovas
7-5,6-4
**ITF M25 Loulé**
Welkom bij het ITF M25 Loulé tennistoernooi, dat plaatsvindt van [begindatum] tot [einddatum] op de prachtige tennisbanen van het Centro de Ténis e Padel de Loulé in Loulé, Portugal.
Dit professionele mannentoernooi, onderdeel van de International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour, trekt een internationaal deelnemersveld aan dat strijdt om een prijzengeld van 25.000 dollar. Het toernooi biedt fans de kans om getuige te zijn van boeiend tennis op hoog niveau, met deelnemers die strijden om ATP-rankingpunten.
Of je nu een enthousiaste tennisliefhebber bent, een aspirant-speler of gewoon op zoek bent naar een opwindende daguitstap, het ITF M25 Loulé biedt voor elk wat wils. Geniet van live-wedstrijden, ontmoet de spelers en geniet van de gastvrije sfeer op het toernooi.
Mis dit spannende tennistoernooi niet en koop nu je tickets!