CS:GO - Battle of Betway

**CS:GO - Battle of Betway**

Betway presenteert met trots het ultieme Counter-Strike: Global Offensive-toernooi, de "Battle of Betway". Bereid je voor op intense vuurgevechten, strategische manoeuvres en adrenaline die door je aderen giert.

**Teams:**

De beste CS:GO-teams ter wereld zullen strijden om de felbegeerde trofee en een enorm prijzengeld. Verwacht vuurwerk van grootmachten als NAVI, Vitality en G2 Esports.

**Speelformaat:**

* Dubbele eliminatie-bracket
* Best-of-three maps in de groepsfase
* Best-of-five maps in de play-offs
* Grand Final: Best-of-five maps

**Data en locatie:**

* 25-29 januari 2023
* Ziggo Dome, Amsterdam

**Tickets:**

Tickets zijn nu verkrijgbaar! Kies uit verschillende opties, waaronder VIP-pakketten met exclusieve voordelen.

**Live streaming:**

Mis geen moment van de actie! Stem af op onze officiële streamkanalen voor live commentaar en professionele analyse.

**Winprijzen:**

Naast het prijzengeld voor de teams zijn er ook speciale prijzen beschikbaar voor fans, waaronder:

* Gesigneerde merchandise
* VIP-tickets
* Exclusieve game-ervaringen

Doe mee aan de "Battle of Betway" voor een onvergetelijke esports-ervaring. Wees getuige van de beste spelers ter wereld en kronen de nieuwe kampioenen van Counter-Strike.

#BattleOfBetway #CSGO #eSports