Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Yanina Wickmayer vs Priscilla Hon
1-6,3-6
28 |
Yanina Wickmayer vs Shavit Kimchi
6-3,6-3
28 |
Elena-Teodora Cadar vs Priscilla Hon
6-7,6-7
27 |
[384] Joanna Garland vs Priscilla Hon
[240] |
5-7,0-6
27 |
[282] Lina Glushko vs Shavit Kimchi
[420] |
5-7,4-6
27 |
Yanina Wickmayer vs Emilie Lindh
6-2,6-4
27 |
Elena-Teodora Cadar vs Kira Pavlova
6-3,6-1
26 |
Yanina Wickmayer vs Shelly Bereznyak
6-4,6-1
26 |
Kira Pavlova vs Fanni Stollar
7-6,6-4
26 |
Joanna Garland vs Zeynep Sonmez
1-6,6-3,6-3
26 |
[282] Lina Glushko vs Sofya Lansere
[289] |
1-6,6-2,6-3
26 |
Mika Buchnik vs Priscilla Hon
2-6,1-6
**ITF W25 - Netanya**
Welkom bij de ITF W25 - Netanya, een internationaal tennistoernooi voor vrouwen dat plaatsvindt in het prachtige Netanya, Israël.
Dit prestigieuze evenement trekt toptennissters van over de hele wereld, die strijden om een prijzenpot van $25.000. Het toernooi omvat zowel enkel- als dubbelspelwedstrijden, gespeeld op de hardcourtbanen van het Netanya Tennis Center.
Ervaar de spanning en het drama van live tennis, terwijl de atleten hun vaardigheden en uithoudingsvermogen testen op het hoogste niveau. Geniet van het gezelschap van medettennisliefhebbers en maak van dit evenement een onvergetelijke ervaring.
Tickets voor de ITF W25 - Netanya zijn nu verkrijgbaar. Mis dit opwindende tennisspektakel niet en koop uw tickets vandaag nog!