ITF - M15 Selva Gardena

**ITF - M15 Selva Gardena**

Welkom bij het ITF-M15 Selva Gardena-tennistoernooi, gehouden in het prachtige berglandschap van de Dolomieten. Dit professionele heren enkel- en dubbeltoernooi maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour en biedt een prijzenpot van $15.000.

Het toernooi wordt gespeeld op de hardcourtbanen van de SSV Wolkenstein-Gröden tennisschool. Tal van getalenteerde spelers uit de hele wereld zullen deelnemen aan de strijd om de titel.

Naast spannende tenniswedstrijden biedt het toernooi ook een scala aan activiteiten en evenementen, waaronder:

* Ontmoet en begroet sessies met professionele spelers
* Gratis tennislessen en clinics
* Voorstellingen van lokale muziekgroepen
* Heerlijk eten en drinken in ons ontspannende cafe

Kom de opkomende sterren van het tennis van dichtbij bekijken en geniet van een onvergetelijke ervaring in het hart van de Dolomieten.

**Datum:** [Voeg datum in]
**Locatie:** SSV Wolkenstein-Gröden tennisschool, Selva Gardena, Italië

**Tickets:**
* Dagelijkse tickets: [Voeg prijs in]
* Toernooipassen: [Voeg prijs in]

Koop je tickets nu en wees erbij tijdens het ITF-M15 Selva Gardena-tennistoernooi!