Challenger Andria Qual

**Challenger Andria Qual**

**Locatie:** Andria, Italië

**Datum:** (in te vullen)

**Ondergrond:** Hardcourt

**Prijzengeld:** (in te vullen)

**Titelverdediger:** (in te vullen)

**Deelnemerslijst:**

De deelnemerslijst voor de Challenger Andria Qual is nog niet bekend. Bekijk de officiële website van het toernooi voor de meest actuele informatie.

**Formaat:**

Het toernooi wordt gespeeld in een knock-out format, waarbij de winnaars doorgaan naar de volgende ronde. De finale wordt gespeeld in een best-of-three sets format.

**Kaartverkoop:**

Kaarten voor de Challenger Andria Qual zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.

**Geschiedenis:**

De Challenger Andria Qual is een relatief nieuw toernooi, dat voor het eerst werd gehouden in (jaar). Het toernooi is onderdeel van de ATP Challenger Tour, een serie van professionele tennistoernooien voor spelers die nog niet in de top 100 van de wereldranglijst staan.

* Het toernooi wordt gespeeld op een snelle hardcourtbaan, wat zorgt voor spannende en dynamische wedstrijden.
* Er doen veel getalenteerde jonge spelers mee die proberen door te breken in de top 100.
* Het toernooi wordt gehouden in de prachtige stad Andria, die bekend staat om haar barokke architectuur en haar gezellige sfeer.