World Bowls Open - Paar 2022

01/17 12:54 - Dawes/ Chestney vs Anderson/Burnett 1-2
**Het Wereldkampioenschap Bowls Open - Paar 2022**

Bereid je voor op een ongeëvenaard bowls-spektakel als het Wereldkampioenschap Bowls Open - Paar 2022 naar Paar, Estland, komt!

Van [begindatum] tot [einddatum] zullen de beste bowls-spelers van over de hele wereld strijden om de felbegeerde titel. Op de prachtige greens van het Paar Bowling Center zullen teams van twee samenwerken om hun vaardigheden en strategieën te testen.

Het Wereldkampioenschap Bowls Open - Paar 2022 belooft een spannende en meeslepende ervaring voor bowls-enthousiastelingen en casual toeschouwers.

* Topbowlers uit de hele wereld
* Spannende wedstrijden op hoog niveau
* Gezellig en gastvrij toernooi in het pittoreske Paar, Estland
* Mogelijkheid om getuige te zijn van de beste bowls-talenten ter wereld

**Datum en locatie:**

[begindatum] - [einddatum]
Paar Bowling Centrum, Paar, Estland

Mis deze unieke kans niet om het Wereldkampioenschap Bowls Open - Paar 2022 te beleven. Koop nu je tickets en word onderdeel van de bowls-geschiedenis!