AUS Ruakaka

**AUS Ruakaka**

Welkom bij de AUS Ruakaka, het meest prestigieuze paardenracetoernooi van Nieuw-Zeeland. Dit toernooi staat bekend om zijn spannende races, getalenteerde jockeys en prachtige paarden.

De AUS Ruakaka vindt plaats op de indrukwekkende Ruakaka Racecourse, gelegen in de schilderachtige regio Northland. Het toernooi bestaat uit een reeks races voor paarden van alle leeftijden en niveaus, van jonge veulens tot ervaren kampioenen.

De belangrijkste race van het toernooi is de Gr.1 Livamol Classic, een race van 1600 meter voor paarden van drie jaar en ouder. Deze race trekt de beste paarden en jockeys van heel Nieuw-Zeeland aan en belooft een spannende race te worden.

Naast de races zijn er ook tal van andere activiteiten op het terrein, waaronder foodtrucks, bars en livemuziek. Of je nu een ervaren racefan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke dag uit, de AUS Ruakaka is het perfecte evenement voor jou.

**Details:**

* Datum: [Datum invoegen]
* Locatie: Ruakaka Racecourse, Ruakaka
* Tijd: [Tijd invoegen]
* Tickets: Verkrijgbaar aan de poort of online

Mis het niet en wees erbij voor de AUS Ruakaka, het meest prestigieuze paardenracetoernooi van Nieuw-Zeeland!