Men's Alpine - Meribel

**Heren Alpineskiën - Meribel**

Maak je klaar voor een adembenemend spektakel op de besneeuwde hellingen van Meribel! Het heren alpineskiën belooft een onverslaanbare combinatie van snelheid, precisie en durf.

De beste skiërs ter wereld nemen het tegen elkaar op in de disciplines afdaling, reuzenslalom en slalom. De adrenaline zal door je aderen gieren terwijl ze met duizelingwekkende snelheden langs de slalompoorten razen en stijlvolle sprongen maken over de schansen.

Meribel, genesteld in de Franse Alpen, biedt een adembenemend decor voor dit evenement. Geniet van het prachtige uitzicht op de besneeuwde toppen terwijl je de atleten aanmoedigt.

Zet je klaar voor een onvergetelijke skievenement vol spanning, spanning en meedogenloze competitie. Beleef de sensatie van alpineskiën op zijn best in Meribel!