Waterford EVE

**Waterford EVE Greyhoundtoernooi**

Welkom bij het spraakmakende Waterford EVE Greyhoundtoernooi, waar de snelste viervoeters van het land het tegen elkaar opnemen in een spannende strijd om de felbegeerde Waterford EVE Trofee.

Kom getuige zijn van de pure snelheid en het atletische vermogen van deze prachtige honden terwijl ze over de baan razen met snelheden tot wel 65 kilometer per uur. Ervaar de sensatie terwijl ze hals aan hals strijden om de eerste plaats te bemachtigen.

Het Waterford EVE Greyhoundtoernooi brengt de beste trainers en honden uit heel Nederland samen, wat garant staat voor een onvergetelijke ervaring. Geniet van livemuziek, heerlijke snacks en drankjes terwijl je de bloedstollende races volgt vanaf de tribunes.

Of je nu een doorgewinterde hondenliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een dag vol plezier en opwinding, het Waterford EVE Greyhoundtoernooi is een evenement dat je niet mag missen.

* Zaterdagen, van 14.00 tot 18.00 uur
* Adres: [Adres invoegen]
* Tickets: [Prijs en informatie over ticketverkoop invoegen]

Reserveer vandaag nog je tickets om je plaats te garanderen bij deze enerverende gebeurtenis!