Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Marco Bortolotti vs Louis Wessels
3-6,7-5,1-6
28 |
Marco Bortolotti vs Samuel Bensoussan
6-4,6-1
28 |
Louis Wessels vs Riccardo Bonadio
2-6,6-3,6-2
27 |
Samuel Bensoussan vs Antonio Massara
7-5,1-6,6-4
27 |
[413] Oscar Jose Gutierrez vs Marco Bortolotti
[296] |
3-6,1-6
27 |
Riccardo Bonadio vs Walter Trusendi
6-3,5-7,7-5
27 |
Alessandro Ingarao vs Louis Wessels
1-6,1-6
26 |
Antonio Massara vs Maxime Chazal
7-5,0-6,6-3
26 |
Oscar Jose Gutierrez vs Enrico Dalla Valle
6-1,6-2
26 |
Remy Bertola vs Louis Wessels
3-6,4-6
26 |
Alessandro Ingarao vs Nicolas Parizzia
6-4,6-2
26 |
Francesco Forti vs Marco Bortolotti
4-6,4-6
**ITF Italy F27**
Het ITF Italy F27-toernooi is een professioneel tennistoernooi voor mannen dat wordt gehouden op gravelbanen. Het maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour en wordt gespeeld in Foligno, Italië.
Het toernooi trekt een divers deelnemersveld aan, waaronder:
* Opkomende Italiaanse tennissers
* Internationaal geplaatste spelers
* Beloftevolle jonge talenten
**Wedstrijden:**
Het toernooi bestaat uit enkel- en dubbelwedstrijden in competitieve formaten. Het hoogtepunt is de finale, die een spannende strijd belooft tussen de beste spelers.
**Prijzengeld en punten:**
Het toernooi biedt prijzengeld en punten voor de ATP-ranglijst, waardoor het een belangrijk platform is voor spelers die hun carrière willen opbouwen.
Het ITF Italy F27-toernooi wordt gehouden bij Tennis Club Foligno, een prachtig complex met meerdere gravelbanen. De locatie biedt een geweldige sfeer voor spelers en toeschouwers.
**Beste moment om te bezoeken:**
Het toernooi wordt meestal gehouden in juli of augustus, wanneer het weer ideaal is om te tennissen en het gebied bruist van activiteiten.
**Hoe tickets te kopen:**
Tickets voor het ITF Italy F27-toernooi zijn verkrijgbaar via de website van de Italiaanse tennisfederatie (FIT).