Date |
R |
Thuis vs Uit |
28 |
Adrian Oetzbach vs John Sperle
3-6,5-7
28 |
Alec Deckers vs Michael Agwi
6-7,1-6
27 |
Patrick Zahraj vs John Sperle
6-7,4-6
27 |
Jan Hrazdil vs Adrian Oetzbach
6-3,2-6,3-6
27 |
Michael Agwi vs Aleksandr Braynin
6-2,6-3
27 |
Alec Deckers vs Dusan Obradovic
2-6,7-5,6-4
26 |
Daniel Salazar vs Adrian Oetzbach
4-6,7-6,4-6
26 |
Jan Hrazdil vs Mischa Lanz
6-1,6-2
26 |
Dusan Obradovic vs Simon Beaupain
4-6,6-4,6-2
26 |
Matyas Cerny vs Patrick Zahraj
6-7,3-6
26 |
Aleksandr Braynin vs Liam Gavrielides
6-4,6-4
26 |
John Sperle vs Max Hans Rehberg
6-1,4-6,6-4
**ITF M15 - Meerbusch**
Kom naar het opwindende ITF M15 - Meerbusch tennistoernooi en geniet van toptennis van de beste jonge spelers ter wereld.
Het toernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum] op het prachtige Tennispark Meerbusch in Duitsland. Met een prijzengeld van $15.000,- belooft het een spannende en meeslepende week tennis te worden.
Ervaar het opkomende talent van de tennissport terwijl ze strijden om hun weg naar de top. Geniet van spannende wedstrijden, meeslepende acties en het geluid van gejuich van de menigte.
Of je nu een enthousiaste tennisliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een dag vol sport en entertainment, ITF M15 - Meerbusch heeft voor elk wat wils. Kom langs en beleef het opwindende tennis van morgen!
**Voordelen van deelname:**
* Toegang tot toptennis van wereldklasse
* Mogelijkheid om opkomende tennistalenten te zien spelen
* Een dag vol sport, entertainment en gezelligheid
* Gratis toegang voor kinderen onder de 12 jaar
**Tickets:**
Tickets zijn online of aan de deur verkrijgbaar. Koop je tickets nu om jouw plekje te bemachtigen voor dit onvergetelijke tennistoernooi!