Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Seong Chan Hong vs Sho Shimabukuro
6-3,4-6,1-6
28 |
Seong Chan Hong vs Cheong-Eui Kim
6-3,6-3
Seong Chan Hong vs Cheong E Kim
6-3,6-3
28 |
[457] Sho Shimabukuro vs Jisung Nam
[465] |
6-1,6-7,6-3
27 |
[368] Kaito Uesugi vs Sho Shimabukuro
[457] |
0-6,1-6
27 |
Kokoro Isomura vs Seong Chan Hong
2-6,3-6
27 |
Rio Noguchi vs Cheong-Eui Kim
1-6,3-6
27 |
Ko Suzuki vs Jisung Nam
3-6,4-6
Rio Noguchi vs Cheong E Kim
1-6,3-5
26 |
Huzaifa Abdul Rehman vs Seong Chan Hong
0-6,6-7
26 |
Tatsuma Ito vs Kokoro Isomura
7-6,1-6,4-6
26 |
Mao Takada vs Cheong-Eui Kim
0-6,1-6
**ITF M25 Harmon**
Welkom bij het ITF M25 Harmon-tennistoernooi! Dit spannende evenement maakt deel uit van de International Tennis Federation (ITF) Men's World Tennis Tour en wordt gehouden op de prachtige banen van de Harmon Racquet Club in Harmon, Guam.
Van [Startdatum] tot [Einddatum] zullen toptennissers uit de hele wereld strijden om de felbegeerde titel en prijzengeld te winnen. Met razendsnelle serves, krachtige forehands en subtiele lobs belooft dit toernooi opwindend tennis van het hoogste niveau.
Toeschouwers zijn van harte welkom om de actie van dichtbij mee te maken en hun favoriete spelers aan te moedigen. Tickets zijn te koop via [ticketwebsite].
Naast de toernooiwedstrijden zijn er ook diverse side-events, waaronder clinics gegeven door professionele tennissers, meet-and-greets en livemuziek. Voor een compleet overzicht van het schema en de evenementenkalender kunt u terecht op onze website, [website-URL].
Mis het niet! Kom naar het ITF M25 Harmon-tennistoernooi en wees getuige van enkele van de beste tennistalenten ter wereld. Voor meer informatie of vragen kunt u contact met ons opnemen via [e-mailadres] of [telefoonnummer].