CBVP Open - Fortaleza 2022

**CBVP Open - Fortaleza 2022**

Beleef de opwinding van strandvolleybal op zijn best op het CBVP Open - Fortaleza 2022. Dit toptoernooi brengt de beste spelers van Brazilië en daarbuiten samen voor een week vol intense wedstrijden.

Op het prachtige Praia do Futuro in Fortaleza, Ceará, zullen de atleten hun vaardigheden tonen in zowel mannen- als vrouwenteams. Het toernooi belooft boeiende wedstrijden, hoogwaardige atleten en een opwindende sfeer.

Kom meejuichen voor je favoriete teams en getuige zijn van de elektriciteit van strandvolleybal op het hoogste niveau. Het CBVP Open - Fortaleza 2022 is een evenement dat je niet mag missen!

**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** Praia do Futuro, Fortaleza, Ceará
**Prijzen:** [Prijzen invullen]

Bezoek de officiële website voor meer informatie en om tickets te kopen.