CS:GO - ESL Challenger Rotterdam

**CS:GO - ESL Challenger Rotterdam**

Beleef de spanning en opwinding van Counter-Strike: Global Offensive op zijn best tijdens het ESL Challenger Rotterdam-toernooi.

Van 14 tot en met 17 december strijden 16 topteams uit de hele wereld om een deel van het prijzengeld van $ 100.000 en eeuwige roem.

Mis geen moment van de intense gevechten, strategische bewegingen en spectaculaire hoogtepunten. Bekijk de actie live in De Doelen, een iconisch concertgebouw in hartje Rotterdam, of stream het evenement vanuit het comfort van je eigen huis.

Met live-commentaar, deskundige analyse en exclusieve interviews met spelers en coaches, kun je dicht bij de actie komen en getuige zijn van de volgende generatie esports-sterren.

Koop nu je tickets of stem af op de livestream om dit onvergetelijke CS:GO-evenement te ervaren.