CBVP Maceio 2022

**CBVP Maceió 2022**

Beleef de spanning en opwinding van het Campeonato Brasileiro de Vôlei de Praia (CBVP) Maceió 2022, dat plaatsvindt van [datum begin] tot [datum einde].

Dit prestigieuze beachvolleybaltoernooi, georganiseerd door de Confederação Brasileira de Vôlei (CBV), brengt de beste duo's uit Brazilië en daarbuiten samen op de prachtige stranden van Maceió.

Geniet van het ongelooflijke atletisme, de adembenemende acties en de passie van de toeschouwers terwijl de teams strijden om de felbegeerde titel.

**Tickets:**
Tickets zijn verkrijgbaar via [website ticketverkoop].

Raadpleeg de officiële website van de CBV voor het volledige programma en de deelnemende teams.

Praia de Pajuçara, Maceió, Alagoas

* Het hoogste niveau van beachvolleybal in Brazilië
* Spectaculaire acties en intense wedstrijden
* Een feestelijke sfeer aan het strand met livemuziek en entertainment
* De kans om enkele van de beste beachvolleybalspelers ter wereld van dichtbij te zien