CS:GO - Global Offensive Champions

**CS:GO - Global Offensive Champions**

Maak je klaar voor de ultieme strijd om de titel van Global Offensive Champions! Dit door eSports organisatoren georganiseerde toernooi brengt de beste Counter-Strike: Global Offensive-teams ter wereld samen om te strijden om een gigantische prijzenpot en eeuwige roem.

Bovendien zullen er verschillende activiteiten zijn, waaronder meet-and-greets met professionele spelers, gaming-demonstraties en exclusieve merchandise. Of je nu een hardcore CS:GO-fan bent of gewoon op zoek bent naar een dag vol actie en spanning, dit toernooi mag je niet missen.

**Teams:**

De volgende topteams nemen deel aan het toernooi:

* Natus Vincere
* Team Liquid
* Astralis
* G2 Esports
* FaZe Clan
* En nog veel meer!

**Schema:**

* **Dag 1:** Groepsfase (Best-of-2)
* **Dag 2:** Knock-out fase (Best-of-3)
* **Dag 3:** Halve finale (Best-of-3) en Finale (Best-of-5)

**Prijzenpot:**

* 1e plaats: € 1.000.000
* 2e plaats: € 500.000
* 3e-4e plaats: € 250.000
* 5e-8e plaats: € 125.000

**Tickets:**

Tickets voor het toernooi zijn nu in de verkoop. Koop je tickets nu om je plaats te reserveren voor deze onvergetelijke eSports-ervaring.

Het evenement vindt plaats in de [naam van de locatie], een ultramodern eSports-arena die garant staat voor een ongeëvenaarde game-ervaring.

Mis het niet! Word getuige van de strijd om de titel van Global Offensive Champions.