LOL: Wild Rift - Major League

11/06 00:00 - Vatra Gaming vs Ghost Bullets View
11/01 23:00 - Gorgona vs Ghost Bullets View
Voel de spanning en sensatie van League of Legends: Wild Rift - Major League! Dit meeslepende esports-toernooi brengt de beste teams van over de hele wereld samen om te strijden voor eeuwige roem en financiële prijzen.

Ervaar de intense actie en strategie terwijl topspelers botsen in een reeks verbluffende wedstrijden. Zie hoe ze hun vaardigheden tot het uiterste testen met snelle beslissingen en ongelooflijke coördinatie.

Van de voorronden tot de epische finale is elke wedstrijd een unieke ervaring. Stem af op de live-uitzendingen om getuige te zijn van verbazingwekkende plays, onverwachte overwinningen en het pure plezier van competitieve esports.

Wees erbij voor de LOL: Wild Rift - Major League en beleef de opwinding van een van de meest meeslepende esports-toernooien ter wereld. Sta mee voor de beste teams, juich voor je favorieten en word getuige van de kroning van de ultieme kampioenen!