Wisla - HS134 - Evenement 2-MU Overall

11/06 15:40 - Tande vs Nakamura View
**Wisla – HS134 – Evenement 2-MU Overall**

Welkom bij het tweede evenement van de Wisla-HS134-skisprungwedstrijd. Deze spannende tweedaagse wedstrijd biedt een aantal van 's werelds beste skispringers die strijden om de overwinning in de Wisla-HS134.

Op de eerste dag van het evenement zullen de atleten kwalificatiespringen uitvoeren om te bepalen wie doorgaat naar de finale. Op de tweede dag strijden de beste atleten in een spannende finale-evenement om het podium te bereiken.

Tussen de wedstrijden door kunnen toeschouwers genieten van allerlei activiteiten, waaronder livemuziek, eten en drinken en skidemomonstraties.

Kom en juich je favoriete skispringers toe in de prachtige omgeving van Wisla. Wees getuige van opwindende sprongen, ademloze competitie en de bekroning van de kampioenen.

* **Dag 1:** Kwalificatiespringen
* **Dag 2:** Finale-evenement

**Locatie:** Wisla-HS134

**Tickets:** Verkrijgbaar bij de kassa of online

**Meer informatie:** Bezoek www.skijumpingwisla.com voor meer informatie over het evenement, de atleten en de toegangsprijzen.