Killington

**Killington Alpen Skitoernooi**

Het Killington Alpen Skitoernooi is een prestigieus evenement dat jaarlijks plaatsvindt in Killington, Vermont. Het toernooi trekt 's werelds beste alpineskiërs, die strijden om de titels in verschillende disciplines, waaronder slalom, reuzenslalom, super-G en afdaling.

Het Killington Resort staat bekend om zijn uitdagende pistes en state-of-the-art faciliteiten, wat het tot de ideale locatie maakt voor een skitoernooi van wereldklasse. Het evenement wordt gehouden in het weekend, met kwalificatierondes op zaterdag en finale op zondag.

Fans kunnen de opwinding van de races live meemaken langs de pistes, of ze volgen de actie vanuit het comfort van het Killington Grand Resort Hotel. Het toernooi biedt ook tal van randactiviteiten, waaronder livemuziek, eten en drinken, en een dorpsplein met sponsorstands.

Het Killington Alpen Skitoernooi is een niet te missen evenement voor liefhebbers van alpineskiën. Het biedt een unieke kans om 's werelds beste skiërs in actie te zien en te genieten van de prachtige omgeving van de Green Mountains.

**Belangrijke data:**

* Kwalificatierondes: zaterdag
* Finales: zondag

* Killington Resort, Killington, Vermont

**Disciplines:**

* Slalom
* Reuzenslalom
* Super-G
* Afdaling

**Tickets:**

* Tickets zijn verkrijgbaar online en bij het Killington Resort.