UTR Pro Tennis Series - Miki - Dames

**UTR Pro Tennis Series - Miki - Dames**

Kom en geniet van hoogstaand damestennis in Miki bij de UTR Pro Tennis Series.

De UTR Pro Tennis Series is een internationaal circuit van professionele tennistoernooien voor mannen en vrouwen. De toernooien worden gespeeld op een Universal Tennis Rating (UTR)-systeem, dat spelers van alle leeftijden en niveaus in staat stelt om tegen elkaar te strijden.

Het toernooi in Miki brengt enkele van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld samen voor een week vol spannende wedstrijden. Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van de Miki Tennis Club.

* Maandag: Kwalificaties
* Dinsdag-zondag: Hoofdtabel

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi. Prijzen variëren afhankelijk van de dag en zitplaatscategorie.

**Voorzieningen:**

* Eten en drinken te koop
* Tenniswinkel
* VIP-zitplaatsen
* Kinderopvang

Mis dit spannende tennistoernooi niet en kom de beste vrouwelijke tennissers ter wereld aanmoedigen.