World Tennis League

**World Tennis League (WTL)**

De World Tennis League (WTL) is een gloednieuw, innovatief tennistornooi dat de beste tennissers ter wereld samenbrengt in een uniek en spannend format.

Het toernooi vindt plaats over twee weekenden, van 19 tot 23 oktober en van 26 tot 30 oktober 2022, in het prachtige Dubai Duty Free Tennis Stadium.

De WTL bestaat uit vier teams, elk geleid door een legende uit de tennissport:

* Team Falcons (Boris Becker)
* Team Hawks (Martina Hingis)
* Team Kites (Novak Djokovic)
* Team Eagles (Kim Clijsters)

Elk team bestaat uit zes spelers, waaronder vier mannen en twee vrouwen. De teams zullen het tegen elkaar opnemen in een reeks wedstrijden, waaronder enkel-, dubbel- en gemengd dubbelspel.

Het WTL-formaat is ontworpen om spectaculair en spannend te zijn voor fans. Wedstrijden worden gespeeld in een best-of-three-formaat, waarbij elk punt telt. Er zijn geen deuces; in plaats daarvan wordt het "no-ad"-systeem gebruikt, waarbij de speler die het eerste punt wint ook het volgende punt wint.

Naast de spannende wedstrijden biedt de WTL ook een verscheidenheid aan entertainment en activiteiten voor fans van alle leeftijden. Er zullen muziekoptredens, meet & greets met spelers en interactieve games zijn.

Kaarten voor de World Tennis League zijn nu te koop. Mis de kans niet om de beste tennissers ter wereld live in actie te zien in dit unieke en spannende nieuwe toernooi!