Beach Pro Tour - Den Haag

**Beach Pro Tour Den Haag: De beste beachvolleyballers ter wereld strijden op het strand van Scheveningen!**

Bereid je voor op een spectaculair weekend vol zon, zand en spannende beachvolleybalwedstrijden tijdens het Beach Pro Tour-toernooi in Den Haag. Van 12 tot 15 augustus strijden de beste beachvolleyballers ter wereld om de eerste prijs op het adembenemende strand van Scheveningen.

Beleef de spanning van topbeachvolleybal op de state-of-the-art velden, omgeven door het bruisende publiek. Het toernooi omvat zowel mannen- als vrouwenteams, die strijden om de overwinning, punten en prijzenpot.

Naast bloedstollende wedstrijden kun je genieten van een scala aan entertainment en activiteiten voor het hele gezin. Geniet van livemuziek, bezoek foodtrucks voor heerlijke hapjes en maak gebruik van het ruime strand om te zonnen en te ontspannen.

Mis dit unieke evenement niet en koop vandaag nog je tickets! Wees getuige van het ongelooflijke atletisme en vaardigheden van 's werelds beste beachvolleyballers, en creëer onvergetelijke herinneringen aan het prachtige strand van Scheveningen.