VB-SNOWV3SW

**VB-SNOWV3SW Volleybaltoernooi**

**Datum:** [Datum]
**Locatie:** [Locatie]

**Over het toernooi:**

VB-SNOWV3SW is een uniek volleybaltoernooi dat wordt gespeeld in sneeuwachtige omstandigheden. Het is de perfecte kans om je volleybalvaardigheden te testen en te genieten van de prachtige winterse omgeving.

**Teams:**

Teams bestaan uit minimaal 6 spelers en maximaal 12 spelers.

**Spelregels:**

* Er wordt gespeeld volgens de officiële FIVB-regels, aangepast voor sneeuwvolleyball.
* Wedstrijden duren maximaal 25 minuten of totdat een team 2 sets heeft gewonnen.
* De wedstrijden worden gespeeld op een sneeuwveld met een afmeting van 16 x 8 meter.

**Prijzen:**

* Er zijn prijzen voor de eerste drie plaatsen.
* Er is ook een prijs voor het meest sportieve team.

**Inschrijven:**

Inschrijven kan via [website/e-mailadres]. De inschrijving sluit op [datum].

**Kosten:**

* € [bedrag] per team
* € [bedrag] per speler

**Andere informatie:**

* Er zijn kleedkamers en douches beschikbaar op de locatie.
* Er is eten en drinken verkrijgbaar tegen een kleine vergoeding.
* Het toernooi gaat door bij alle weersomstandigheden, tenzij de veiligheid van de deelnemers in gevaar komt.

Mis dit spannende en onvergetelijke volleybaltoernooi in de sneeuw niet! Schrijf je team vandaag nog in en beleef een onvergetelijke dag vol sport en plezier.