Snow Volley - 3 Sets

**Sneeuwvolleybal - 3 Sets**

DOE MEE MET SNOWVOLLEYBAL!

Een sportieve, leuke en gezellige manier om op een andere manier volleybal te spelen en te genieten van de winter!

Formaat: 3 tegen 3
Inschrijven: Teams van 3 personen
Speelduur: 3 sets
Kosten: €25,- per team (incl. lunch en drankjes)

Speeldata en aanmelddatum:

* Zondag 15 januari 2023, aanmelden voor 8 januari
* Zondag 29 januari 2023, aanmelden voor 22 januari

Aanmelden via email: [email protected]

Locaties:

* Strand Nulde, Nulde
* Recreation Area Zeumeren, Zeumeren

Voor meer informatie en het reglement: [website-adres]