England vs Australia - 2nd Test

06/28 10:00 - Engeland vs Australië 325/10(76.2)-416/10(100.4)
**Engeland vs. Australië - 2e test**

Beleef de spanning van de tweede test tussen Engeland en Australië in de langverwachte Ashes-serie.

Deze wedstrijd wordt gespeeld op de iconische Lord's Cricket Ground in Londen, de thuisbasis van het Engelse cricket. Beide teams zijn vastbesloten om zich te bewijzen in deze cruciale test, die de toon zal zetten voor de rest van de serie.

Engeland, de regerende wereldkampioen in testcricket, mikt op een overwinning om de Ashes te behouden. Hun team zit vol ervaring en talent, met spelers als Joe Root, Ben Stokes en Stuart Broad.

Australië, de eeuwige rivaal, is vastbesloten om revanche te nemen na een teleurstellend optreden in de eerste test. Ze komen met een sterke selectie, waaronder David Warner, Steve Smith en Pat Cummins.

Getuige zijn van de intense rivaliteit, het meesterlijke spel en de dramatische momenten die de Ashes-serie zo speciaal maken. Boek vandaag nog je tickets en maak deel uit van de geschiedenis van het cricket op Lord's Cricket Ground!