Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
[220] Valeria Savinykh vs Harmony Tan
[258] |
7-5,6-3
28 |
[357] Eva Guerrero Alvarez vs Harmony Tan
[282] |
5-7,3-6
28 |
[485] Tamira Paszek vs Valeria Savinykh
[243] |
4-6,6-2,1-6
27 |
Harmony Tan vs Sayaka Ishii
6-3,7-5
27 |
[463] Valentina Ryser vs Eva Guerrero Alvarez
[357] |
4-6,4-6
27 |
Tamira Paszek vs Makenna Jones
Walkover
27 |
[243] Valeria Savinykh vs Alexandra Eala
[261] |
6-4,6-2
26 |
[282] Harmony Tan vs Viktoria Morvayova
[401] |
6-2,6-1
26 |
Eva Guerrero Alvarez vs Varvara Lepchenko
3-6,7-5,6-2
26 |
[377] Talia Gibson vs Alexandra Eala
[261] |
3-6,1-6
26 |
[267] Lulu Sun vs Valentina Ryser
[463] |
6-3,2-6,1-6
26 |
[494] Xinyu Gao vs Tamira Paszek
[485] |
0-6,6-1,4-6
**ITF - W40 Palma del Rio**
Dit internationale tennistoernooi voor vrouwen is een onderdeel van de ITF Women's Circuit, dat toernooien organiseert voor professionele tennisspeelsters. Het toernooi wordt gespeeld op gravelbanen in Palma del Rio, Spanje.
**Categorie:** W40
**Datum:** [vul datum in]
**Prijzengeld:** [vul prijzengeld in]
**Spelers:**
Het toernooi trekt een divers deelnemersveld aan, met getalenteerde tennisspeelsters uit de hele wereld. Voormalige winnaressen zijn onder andere:
* [Vul namen van voormalige winnaressen in]
**Format:**
Het toernooi bestaat uit een enkelspel- en een dubbelspeltoernooi. Het enkelspeltoernooi wordt gespeeld met een knock-outsysteem, waarbij 32 speelsters strijden om de titel. Het dubbelspeltoernooi wordt gespeeld met een knock-outsysteem, waarbij 16 teams strijden om de titel.
Het toernooi wordt gehouden op de tennisbanen van [vul naam van tennisbaan in] in Palma del Rio, Spanje. De stad ligt in de Andalusische regio en staat bekend om haar rijke cultuur en prachtige landschap.
**Toeschouwers:**
Toeschouwers zijn van harte welkom om dit spannende tennistoernooi bij te wonen. Tickets zijn verkrijgbaar bij de ingang van het tenniscomplex. Er is ook een VIP-pakket beschikbaar met exclusieve voordelen.
Kom en geniet van hoogwaardig tennis en de bruisende sfeer van het ITF - W40 Palma del Rio-toernooi!